Гінеколог рекомендує цитологію шийки матки: навіщо?

3a80a31bd1dbbb4f330a5f4a0c9a405e

Aвтoр: Світлaнa Євсєєвa

Гoрмoнaльнa кoнтрaцeпція. 

Прoтипoкaзaння дo цитoлoгії:

 • Діaгнoстикa вірусниx інфeкцій (ВПЛ, гeнітaльний гeрпeс).
 • Oптимaльнo рoбити мaзoк нa цитoлoгію після зaкінчeння мeнструaції і дo сeрeдини нaступнoгo менструального циклу. Вслед 48-24 години до взяття мазка рекомендовано:
  Як организовывать себе після ПАТ-тесту і чи є протипоказання? 

  Гостра генитальна інфекція (свербіж, рясні, гнійні, з різким запахом, пінисті виділення з піхви)

  Утриматися від сексуальних контактів.

  Вагітність

  Если призначають ПАП-тест: що потеть лікар 

   Процедура взяття мазка короткочасна, малотравматична, безпечна і в більшості випадків безболісна. Іноді жінка може відчувати чуть) (заметный, скороминучий дискомфорт після ПАП-тесту. У 90% випадків цитологію шийкових мазків роблять к того, щоб упевнитися, що станздоров`я жінки в нормі. В плані цервікального скринінгу ПАП-диагностика повинен проводитися всім жінкам у віці 18-65 років. С новой силой, в разі нормальних результатів першого дослідження, цитологію роблять кожні 1-3-5 років. Позапланову цитологію шийки матки гінеколог може призначити у таких випадках, як: 
    Утриматися від сексуального контакту 1-2 діб.

   Около використанні матеріалів статті активне посилання получи и распишись zdorov-info.com.ua обов`язко

   виявлення атипових клітин;

    В іншому сидеть за рулем звичайний спосіб життя.

  • Якщо лікар попросив перескласти ПАП-задача — не лякайтеся. Практика показує, що вплоть до 20% мазків підлягають повторенню. Після процедури важливо:  • Якщо ви хочете здати мира повторно або сумніваєтеся в результатах дослідження, яке пройшли в полікліниці следовать місцем проживання, то ви можете самостійно вибрати іншу гінекологічну клініку.

   Цитологічне дослідження разве ПАП-тест – що це? 
 • Цитологічне дослідження мазків шийки матки та цервікального каналу или цитологія шийки матки — це вивчення під мікроскопом клітин, зібраних з поверхні шийки матки. Інші назви цитологічного аналізу шийкових мазків (синоніми) – це ПАП-испытание, РАР-test, Рар-smear. Цитологічний аналіз шийкових мазків названий ПАП-тестом получи и распишись честь грецького лікаря Джорджа Папаніколау.

  Метаболічний агранулоцитоз, ожиріння, діабет.

 • Менструація 

 • Невинність

  Підготовка впредь до введення внутрішньоматкової спіралі.

  Він перший виявив, що ракові клітини можуть визначатися у вагінальних мазках і придумав техніку фарбування препаратів, яка застосовується раньше цих пір. Головне завдання цитології шийкових мазків:

   Одним з швидких та інформативних методів діагностики гінекологічних хвороб є цитологія шийки матки. Ежесекундно при візиті до гінеколога, коль лікар повідомляє жінку насчет необхідність пройти таку діагностику, вона лякається. Однак цитологічні дослідження стану піхви і шийки матки переходить порог в обсяг необхідних стосовно контролю жіночого привет'я аналізів. Лякатися (тутовое не варто, кожній жінці необхідно знати, що це следовать метод лабораторної діагностики та навіщо його проходити. 

 • діагностика передракових змін (дисплазії) і раку шийки матки (РШМ). 
  • Отнюдь не застосовувати вагінальні засоби (свічки, креми, гелі і т.п.).

    Около необхідності лікар дає індивідуальні рекомендації. 

  • Безпліддя.
  • Лікар учреждать в канал шийки матки сверху глибину 1,5-2 см цервикальную щітку, забирає зразок тканини і поміщає його нате підготовлене предметне скло з відповідним маркуванням. Потім лаборанти досліджують зібрані матеріали. 

  • © Медичниий портал Привет-Інфо 

   Підготовка прежде вагітності.
  • Не спринцюватися.

 • Комментирование и размещение ссылок запрещено.

  Комментарии закрыты.